3 Aralık 2010 Cuma

Bedava Gitar


Bu bedava için ilk önce 
Bu bedava için ilk önce bir internet sayfası açıp sayfanın yukarıki menüsünün sağ taraftaki araçlara oradan internet seçeneklerine tıklayın.
Oradan sil butonuna yeni çıkan pencereden tümünü sile tıklayın. Açılan pencerede küçük kutucuğu işaretleyip evete basın.


Daha sonra yeniden az önce olduğu gibi araçlara ve internet seçeneklerine tıklayıp
üstteki bağlantılara oradan yerel ağ ayarlarına tıklayın. Daha sonra açılan penceredeki küçük kutucuğa tıklayın adres kutucuğuna  89.21.22.44 r.nok.: kutucuğuna 8118 e basıp tamama ve yeniden tamama basın. 
daha sonra http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=2411381 
kulübe üye olun videoyu sonuna kadar izleyin 


İşiniz bittikten sonra yeniden araçlara ve internet seçeneklerine tıklayıp çıkan pencerede bağlantılar yerel ağ ayarlarına tıklayıp  küçük kutucuğun işaretini silin. Tamama ve yeniden tamama basın. Yoksa bilgisayarınız çok yavaş ilerler. Bu yaptığınız şey kesinlikle bilgisayarınıza zarar vermez. Eğer internetinizde mozilla firebox veya google chrome yüklü ise bu işlemler uygulanamıyor. Bu yüzden bu programları silip bedavayı yapmanızı öneririm. Arkadaşlar bu bedavayı size daha iyi anlatmak için teker teker fotoğrafını çektim. Bedavayı yazmak yaklaşık 1 saatimi aldı. Lütfen emeğime nankörlük etmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder